Dovanų idėjos su OFportretai

Aš esu vienas iš tų žmonių, kuris myli laiką kuriame gyveną. Mes turim tikrai didelį pasirinkimą visur. Pirkiniai, informacija, poilsis. Dovanų idėjos irgi tūri begalinį spektorių.

Kokie idealios dovanų idėjos kriterijai?

Jų yra labai daug. Taip? Bet yra svarbiausi. Tai turėtų būti kažkas gražaus, įdomaus, ypatingo. Gal būt tavo dovana turėtų sukelti šiltus prisiminimus? Gerai būtų praėjus laikui primintų tave? Taip, turbūt kiekvienas iš mūsų turi tuos žmones, kuriems norėtųsi padovanoti kažką, kas būtų su jais ilgą laiką ir primintų apie mus. Dovanų idėjos ieškojimas nelengvas darbas, kai galvoji apie artimą ir mylimą žmogų. Kokia gi tai galėtų būti dovana?

Suvenyras

Tai galėtų būti koks nors suvenyras. Žinai, dar vienas suvenyras kuris stovi ant lentos. Suvenyras kuris tūri savo vietą tarp visų kitų suvenyrų ir pradedant šnekėt apie jų istorija, žmonės nusišypso ir… Dauguma neatsimena iš kur jie atsirado. Man taip buvo, turbūt ne man vienai. Taip suvenyras dažniausiai atitinka kriterijui «dovana ilgam laikui», dažniausiai žmonės juos neišmeta, bet ir tiek. 

Juvilyriniai dirbiniai

Dar vienas dovanos variantas, juvilyriniai dirbiniai. Tai nuostabi dovana! Gražu, įspūdinga, visam gyvenimui, unikalu. Nors, norėdamas padaryti staigmeną, nupirkdamas kokį nors tavo manymų gražų, brangų juvelyrinį dirbinį, aišku niekas negarantuotas, kad jis ne gulės pamirštas papuošalų dėžutėje. Su aksesuarais, ta pati istorija. Bet vis dėl to jeigu tau pavyks padovanoti mylimiausia papuošalą, ir žmogus visą laiką jį nešios, tai apie tave tikrai dažnai prisimins. Nors jeigu ir ne nešios visą laiką, manau retkarčiais vis tiek užsidės, atsimindamas tave.

Svarbūs žmonės ir jų norai.

Aišku būna žmonių, kuriems nesvarbu, kas ir ką jiems dovanoja. Bet mes kalbam apie tuos žmones, kurie yra svarbūs, ir kurie reiškia labai daug. Kartais norisi juos nustebint ir padovanoti kažką ypatingo. Kokios dovanų idėjos dar gali būti?

O.F.portretai dovanų idėjos variantas

Manau galima dar daug ko sugalvoti. Gėlės, parfumerija, žaislai, kelionės, grožio procedūros ir t.t. O.F.portretai irgi turi dovanų idėjos variantą. Nesunku atspėti, juk tai portretas. Norėčiau pasakyti, kad tai dovana kuri patiks visiems, bet visi mes skirtingi, ir portretas kažkam gali nepadaryti įspūdžio. Bet aš galiu atskleisti savo žvilgsnį į portretus. Mano manymų, portrete žmogus įamžina daug ką. Momentą, išvaizdą, dažniausiai šiltą prisiminimą. Turėjau jau pakankamai daug užsakymų ir piešdama galvoju, kiek šeimos kartų žiūrės į šitą portretą? Mane įkvepia mintis apie tai, juk per vaizdą vaikiai gali susipažinti su proteviais. Tai aišku gali padaryti ir fotografijos, bet jos ne taip saugomos ir dažnai pasimeta. Portretai ir paveikslai pritraukia svečių dėmesį. Ir nesvarbu kuo jie piešti, tiesiog aš asmeniškai mėgstu piešt juodai baltus grafinius portretus. 

O.F. portretai iš nuotraukų kontaktai: