Rėminimas

Rėmelis. Kur užsakyti arba nupirkti gatavą?

Kadangi portretas yra mano veikla, neišvengiamai teko susidurti su rėminimo klausimu. Taip jau buvo lemta, kad REMELIS.LT buvo arčiausias rėminimo centras. Kurį vienintelį siūlau iki šiol visiems savo klientams. Persikrausčius į kitą gyvenamąjį rajoną, bandžiau rasti artimesnį rėminimą, kad nereikėtų toli važiuoti. Bet tik veltui sugaišau laiką, nes  nė kainos , nė bendravimo lygis su klientu neprilygo REMELIS.LT rėminimo centrui.

Originalumas ir individualumas

Jeigu tau reikia WOW efekto, portretas yra tikrai įspūdinga dovana. Aš mėgstu žiūrėti į žmones, kai atiduodu darbą. Pirmos dvi sekundės pasako viską. Pirmą tą įspūdį žmonės negali paslėpti. Bet portretas vis dėl to atgyja rėmelyje. Kiekvienas portretas perteikia savo emocija ir aš įsitikinusi, kad rėmelis yra labai svarbi tos emocijos dalis. Rėminimo centrte labai daug laiko skiria parinkti kiekvienam darbui, tinkamą rėmelį ir atsižvelgia, dar į tavo požiūrį. Ir kartais tai užtrunka ilgiau negu tikėjaisi.

Ypatinga atmosfera ir 10% nuolaidą

Kaip jau pradėjau rašyti REMELIS.LT komanda daug laiko skiria savo klientams. Tikrai pajusite savo svarbą ne žiūrint už kiek jūs perkat rėmelį už 100€, už 30€ ar už 5€. Ypatingą atmosferą suteikia dar ir esantys ten paveikslai, ir įrėmiti įdomus daiktai. Kol laukiat tūri galimybę pasižiūrėti mini galeriją. Be to gausi dar ir bonusą, 10% nuolaidą savo užsakytam rėmeliui. Ten taip pat būna nuolaidos ir išpardavimai jau gatavų rėmelių.